• SVATBY 2014

  Čas svateb je tu. V Resortu Stein zajistíme pro Vás vše od obřadu po svatební hostinu s programem.Přijďte se podívat a přesvědčit se, že svatba na Steinu má nezapomenutelnou atmosféru!

 • Pendolinem denně k nám

  Denně se dostanete pohodlně rychlostním vlakem ČD Pendolino do Chebu či Františkových Lázní ! Z Prahy luxusně za 3,5 hodiny u nás!

 • GOLDWING sraz 2014

  Všichni motorkáři, nejen Goldwing jsou srdečně vítání na letošním srazu u nás v Resortu Stein v květnu, ve dnech 8.5.-11.5.2014! Těšíme se na viděnou.

 • Shih-tzu sleva 2014

  Jako pozdravení a pozvání od našeho náměstka – Shih-tzu fenky „ Belinky“, mají všichni hosté, kteří přijedou se Shih-tzu kamarádem slevu 10% z našich cen ubytování.

 • Romantický víkend na Steinu

  Užíjte si klidný a ničím nerušený víkend v Resortu Stein. Nechte se hýčkat a užíjte si jeden druhého. V našem hotelu zapomenete na starosti všedních dnů.

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein v roce 2014!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma

Pokud vlastníte koně, vezměte ho sebou na dovolenou do Resortu Stein!
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…