• Just opened ! .... Apartmán Teepee v Resortu Stein

  Jsme tu pro Vás s další bombou. Nový apartmánový domek Teepee v areálu resortu se právě otevřel.

 • GOLDWING TREFFEN 2017

  Goldwing Treffen 2017 je již bohužel minulostí. Přečtěte si informace a zážitky z tohoto výjimečného pravidelného setkávání milovníků motocyklů Honda Goldwing.

 • NOVINKA: Apartmány STEIN Boží Dar: www.apartmanystein.cz

  Připravili jsme pro Vás nově renovovaný apartmánový dům v Krušných horách na Božím Daru. Od prosince 2016 můžete již našeho ubytovacího sourozence "Apartmány Stein" navštívit. Sněhové podmínky jsou právě ideální!

 • Motorkáři vítáni!

  Jsme Biker´s friendly! Pro motorkáře platí sleva na ubytování 10%, pořádáme motorkářské srazy, připraven je Cowboy´s & Biker´s Bar!

 • Jízda kočárem

  Nově nabízíme službu pro hosty - jízdu kočárem.

 • Cyklisté vítáni !!!

  Resort Stein patří do projektu CYKLISTÉ VÍTÁNI - certifikace kvality služeb ubytovacích a stravovacích zařízení, kempů a turistických cílů, poskytujících perfektní zázemí pro vás i vaše kola. Jsme přímo na cyklostezce!

 • Jsme Baby friendly !!!

  V Resortu Stein jsme Baby friendly. To znamená, že se těšíme a jsme připravení na pobyt rodin s dětmi. Co čeká na děti: miniponík Rintintin, dětské hřiště, dětský koutek, lodičky, koloběžky, zvířatka minizoo, hlídání..

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…
RESORT STEIN v Chebu hodnocení