• Letecký pohled

  Nový snímek - letecký pohled Vám dobře představí, kde se Resort Stein nachází. 3km od Chebu u přehrady Skalka..

 • nová Jízdárna !

  Připravujeme další rozšíření produktu a služeb Resortu Stein. Nová velká krytá jízdárna o rozměrech 50 x 27m bude k dispozici všem zájemcům o výuku jízdy na koních, pronájem pro tréninky, speciální kurzy či další využití.

 • Vánoce 2014 jsou tu již za pár dní !!!

  Těšíme se, že strávíte krásné vánoční svátky s námi v Resortu Stein! Rezervujte si již nyní pobyty dle nabídky.

 • Nejen Vánoční večírky

  Blížící se konec roku a předvánoční čas je ve znamení oslav a vánočních večírků. Nezapomenutelný večírek můžete prožít u nás v novém sále New Mexico ( až pro 120 osob), nebo v Cowboy´s and Biker´s Baru či v restauraci.

 • Vánoční dárkové poukazy

  Máme pro Vás výborný tip na vánoční dárek pro Vaše blízké a známé. Kupte jim dárkový poukaz na služby Resortu Stein. Sestavíme Vám na míru pobytový balíček, nabídneme služby restaurace, wellnessu, sportovních aktivit a výuky

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein v roce 2014!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…