• Food festival K.Vary

  Dne 2.5. jsme se zúčastnili v rámci Food festivalu v Karlových Varech soutěže "Burgrování". Resort Stein reprezentoval náš kuchař, Martin Melichárek a uspěl !

 • Jsme Baby friendly !!!

  V Resortu Stein jsme Baby friendly. To znamená, že se těšíme a jsme připravení na pobyt rodin s dětmi. Co čeká na děti: miniponík Rintintin, dětské hřiště, dětský koutek, lodičky, koloběžky, zvířatka minizoo, hlídání..

 • Hříbě

  Dne 6.3. se nám narodilo hříbátko -hřebeček. - jménem Inspiration von Stein alias Snoopy. Přijeďte ho pozdravit a poveselit se s ním na jarní Stein! Fotografie z jeho křtu a rodokmen najdete zde k náhledu.

 • PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S KOŇMI srpen 2015

  Jezdecký tábor pro začínající i pokročilé jezdce od 8 do 15 let s jezdeckým výcvikem pod vedením licencovaného cvičitele. V Resortu Stein: 10.8.-14.8.2015 !

 • Goldwing Treffen 2015 právě proběhl !

  Setkání motorkářů Goldwing 2015 proběhlo o víkendu 07.-10.05. a těšíme se již všichni na setkání v příštím roce. Termín bude 5.5.-8.5.2016. Rezervujte pobyt již dnes!

 • SVATBY 2015

  Čas svateb je tu. V Resortu Stein zajistíme pro Vás vše od obřadu po svatební hostinu s programem.Přijďte se podívat a přesvědčit se, že svatba na Steinu má nezapomenutelnou atmosféru!

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein v roce 2015!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…