• Lyžování na 1.máje

  Přijeďte na prvomájovou lyžovačku do Apartmánů Stein! Na Klínovci v Krušných horách se stále lyžuje, možná to půjde i na prvního máje.

 • Goldwing Treffen 2017 se blíží !

  Setkání motorkářů Goldwing 2017 proběhne v Resortu Stein v termínu 04.05.-07.05.2017. Přijďte se podívat na krásné stroje a zajímavý program.

 • NOVINKA: Apartmány STEIN Boží Dar: www.apartmanystein.cz

  Připravili jsme pro Vás nově renovovaný apartmánový dům v Krušných horách na Božím Daru. Od prosince 2016 můžete již našeho ubytovacího sourozence "Apartmány Stein" navštívit. Sněhové podmínky jsou právě ideální!

 • Motorkáři vítáni!

  Jsme Biker´s friendly! Pro motorkáře platí sleva na ubytování 10%, pořádáme motorkářské srazy, připraven je Cowboy´s & Biker´s Bar!

 • Jízda kočárem

  Nově nabízíme službu pro hosty - jízdu kočárem.

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…
RESORT STEIN v Chebu hodnocení