• Svatební veletrh a my budeme při tom!

  Za naší svatební nabídkou nemusíte až do Skalky. Dne 10.září 2016 budeme mít prezentaci i na Zámku Bečov v rámci svatebního veletrhu. Jste srdečně vítáni.

 • Nový pobytový balíček - Rybí wellness

  Rybářky a rybáři, přijeďte k nám a pro zábavu si zachytejte kapry v našem rybníce. Připravili jsme nový pobytový balíček.

 • Resort Stein = střed Evropy

  Johann Wolfgang von Goethe, velký německý literát a geolog, označil při průzkumech nedaleké sopky Komorní hůrka místo, kde se nachází Resort Stein, za nejpravděpodobnější střed Evropy. Přijeďte k nám do středu Evropy!

 • Motorkáři vítáni!

  Jsme Biker´s friendly! Pro motorkáře platí sleva na ubytování 10%, pořádáme motorkářské srazy, připraven je Cowboy´s & Biker´s Bar!

 • Jsme Baby friendly, jsme Dog friendly !

  Rodiny s dětmi, babičky a dědečkové s vnoučaty, ale i pejsci a pejskaři jsou u nás všichni vítáni!

 • Jsme stáj mistrů republiky

  Náš Jezdecký klub Stein se pyšní titulem Mistra ČR!!! Získala ho paní Ing. Maria Zábojová v soutěži Amatér Showmanship at halter. Přijeďte nás navštívit a poznejte stáj Mistrů ČR!

 • Cyklisté vítáni !!!

  Resort Stein patří do projektu CYKLISTÉ VÍTÁNI - certifikace kvality služeb ubytovacích a stravovacích zařízení, kempů a turistických cílů, poskytujících perfektní zázemí pro vás i vaše kola. Jsme přímo na cyklostezce!

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…
RESORT STEIN v Chebu hodnocení