• Hříbátko

  Dne 6.3. se nám narodilo hříbátko. Přijeďte ho pozdravit a poveselit se sním na jarní Stein!

 • PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S KOŇMI srpen 2015

  Jezdecký tábor pro začínající i pokročilé jezdce od 8 do 15 let s jezdeckým výcvikem pod vedením licencovaného cvičitele. V Resortu Stein: 10.8.-14.8.2015 !

 • Novinky od koní a Jezdecké společnosti Stein

  Jezdecká společnost Stein má s novou jezdeckou halou plno novinek a aktivit. Závody, veřejné tréninky .. Zúčastněte se, či se přijďte podívat.

 • Jezdecká hala

  Rozšířili jsme produkt a služby Resortu Stein. Nová krytá jízdárna o rozměrech pracovní plochy 50 x 27m je k dispozici všem zájemcům o výuku jízdy na koních, pronájem pro tréninky, speciální kurzy, uspořádání soutěží. A to

 • SVATBY 2015

  Čas svateb je tu. V Resortu Stein zajistíme pro Vás vše od obřadu po svatební hostinu s programem.Přijďte se podívat a přesvědčit se, že svatba na Steinu má nezapomenutelnou atmosféru!

 • GOLDWING sraz 2015

  Všichni motorkáři, nejen Goldwing jsou srdečně vítáni na letošním srazu u nás v Resortu Stein v květnu, ve dnech 7.5.-10.5.2015 ! Těšíme se na viděnou.

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein v roce 2014!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…