• NOVINKA: Apartmány STEIN Boží Dar

    Připravujeme pro Vás nově renovovaný apartmánový dům v Krušných horách na Božím Daru. Od prosince můžete našeho ubytovacího sourozence "Apartmány Stein" navštívit.

  • Nejen Vánoční večírky

    Blížící se konec roku a předvánoční čas je ve znamení oslav a vánočních večírků. Nezapomenutelný večírek můžete prožít u nás v novém sále New Mexico ( až pro 120 osob), nebo v Cowboy´s and Biker´s Baru či v restauraci.

  • Vánoční dárkové poukazy

    Máme pro Vás výborný tip na vánoční dárek pro Vaše blízké a známé. Kupte jim dárkový poukaz na služby Resortu Stein. Sestavíme Vám na míru pobytový balíček, nabídneme služby restaurace, wellnessu, sport. aktivit a výuky jízd

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…
RESORT STEIN v Chebu hodnocení