• Aktuální foto a video z Resortu

  Jak jsme řekli, nevzdáme se. Vše již po požáru vyklizeno a spouští se stavební práce. Na podzim bude zase Stein kompletní! Provoz však běží dál, zde pár aktuálních fotek. Třeba z poslední svatby 21.04.18 nebo s hosty z 8.6.18.

 • Nikdy se nevzdáme!

  The Stein must go on !!! I přes velké neštěstí, kdy v pondělí 9.4. část resortu zachvátil požár, se nevzdáváme. Stein jede dál! Vaše návštěva nám bude ctí a podporou.

 • Motorkáři vítáni!

  Jsme Biker´s friendly! Pro motorkáře platí sleva na ubytování 10%, pořádáme motorkářské srazy, připraven je Cowboy´s & Biker´s Bar!

 • Jsme Baby friendly !!!

  V Resortu Stein jsme Baby friendly. To znamená, že se těšíme a jsme připravení na pobyt rodin s dětmi. Co čeká na děti: miniponík Rintintin, dětské hřiště, dětský koutek, lodičky, koloběžky, zvířatka minizoo, hlídání..

 • Apartments STEIN Boží Dar, Krušné hory.

  Připravili jsme pro Vás nově renovovaný apartmánový dům v Krušných horách na Božím Daru. Od prosince 2016 můžete již našeho ubytovacího sourozence "Apartmány Stein" navštívit. více informací a online rezervace: www.apartmanystei

 • Cyklisté - je tu nová sezona 2018!

  Resort Stein patří do projektu CYKLISTÉ VÍTÁNI -certifikace kvality služeb ubytovacích a stravovacích zařízení, kempů a turistických cílů, poskytujících perfektní zázemí pro vás i vaše kola. Jsme přímo na cyklostezce! Máme pr

 • Unikátní Apartmán WIGWAM / TEEPEE

  V nabídce Resortu Stein je i nově apartmánový domek Teepee /Wigwam.

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…
RESORT STEIN v Chebu hodnocení