• Příspěvek na pobyt.

  Příspěvek na Váš pobyt!!! NAVŠTIVTE KARLOVARSKÝ KRAJ, Získejte až 9 000 Kč na vaše ubytování. PODMÍNKY PŘÍSPĚVKU

 • Rezervujte napřímo

  Rezervujte přímo u nás - na našem oficiálním webu a získejte garanci nejlepší ceny na trhu a další bonusy. Online formulář najdete v pravé horní polovině webové stránky.

 • Nové pokoje

  Po loňském neštěstí - požáru, jsme vybudovali zcela nové pokoje v celé části "nová budova". Pokoje jsou komfortní, příjemné na pobyt, všechny s balkonem. Hosté mají zase o důvod více být u nás spokojeni.

 • Apartments STEIN Boží Dar, Krušné hory.

  Připravili jsme pro Vás nově renovovaný apartmánový dům v Krušných horách na Božím Daru. Od prosince 2016 můžete již našeho ubytovacího sourozence "Apartmány Stein" navštívit. více informací a online rezervace: www.apartmanystei

 • Unikátní Apartmán WIGWAM / TEEPEE

  V nabídce Resortu Stein je i nově apartmánový domek Teepee /Wigwam.

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…
RESORT STEIN v Chebu hodnocení