• Vánoční pobyty 2017

  Již jen pár měsíců a jsou tady vánoce. Oslavte je s námi na Steinu. Vánoční procházka se zvířátky, slavnostní večeře, dárečky od Santy, vánoční pohodová atmosféra.

 • Joga pobyt 16.11.-19.11.17

  Pobyt s jogou ve Steinu! Lekce: páteční power jóga na protažení, sobotní ranní pozdravy slunce na rozproudění energie, odpolední jemná jóga na uvolnění kyčlí a dolních zad a nedělní ranní lekce jógy v rytmu dechu s prvky powerj

 • Just opened ! .... Apartmán WIGWAM / TEEPEE v Resortu Stein

  Jsme tu pro Vás s další bombou. Nový apartmánový domek Teepee v areálu resortu se právě otevřel.

 • NOVINKA: Apartmány STEIN Boží Dar: www.apartmanystein.cz

  Připravili jsme pro Vás nově renovovaný apartmánový dům v Krušných horách na Božím Daru. Od prosince 2016 můžete již našeho ubytovacího sourozence "Apartmány Stein" navštívit. Sněhové podmínky jsou právě ideální!

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…
RESORT STEIN v Chebu hodnocení