• Wellness pobyty 55+

  Máme novinku pro hosty ve věku 55+. Přijeďte odpočívat na podzim a před vánoci k nám do Resortu Stein. Wellness pobyt 55+ čeká právě na Vás!

 • Svatomartinský pobyt

  Zavítejte v listopadu na západ Čech do Resortu STEIN*** a doslova si vychutnejte Svatomartinský pobyt! Čeká na Vás Svatomartinské menu pro potěšení chuťových pohárků a aroma koupel pro relax celého těla.

 • Aktuální foto a video z Resortu

  Po dubnovém neštěstí - požáru, je Stein zase v plné kondici. Čeká na Vás nová kategorie pokojů.

 • Adventní víkend

  Využijte naší speciální předvánoční nabídku a vychutnejte si krásný adventní čas v Egerlandu.

 • Čas firemních akcí

  Po létě přichází čas firemních akcí. U nás zajistíme vše od teambuildingů po semináře, konference, ale i incentivní a zábavné pobyty.

 • Vánoční večírky

  Blížící se konec roku a předvánoční čas je ve znamení oslav a vánočních večírků. Nezapomenutelný večírek můžete prožít u nás v sále New Mexico ( až pro 120 osob), nebo v Cowboy´s and Biker´s Baru či v restauraci.

 • Vánoční pobyty 2018

  Již jen pár týdnů a jsou tady vánoce. Oslavte je s námi na Steinu. Vánoční procházka se zvířátky, slavnostní večeře, dárečky od Santy, vánoční pohodová atmosféra. Rezervujte online - sleva 8% na vánoční pobytový balíček

 • Nikdy se nevzdáme!

  The Stein must go on !!! I přes velké neštěstí, kdy v pondělí 9.4. část resortu zachvátil požár, se nevzdáváme. Stein jede dál! Vaše návštěva nám bude ctí a podporou.

 • Apartments STEIN Boží Dar, Krušné hory.

  Připravili jsme pro Vás nově renovovaný apartmánový dům v Krušných horách na Božím Daru. Od prosince 2016 můžete již našeho ubytovacího sourozence "Apartmány Stein" navštívit. více informací a online rezervace: www.apartmanystei

 • Unikátní Apartmán WIGWAM / TEEPEE

  V nabídce Resortu Stein je i nově apartmánový domek Teepee /Wigwam.

x

Pobytové balíčky

Vyberte si z nabídky pobytů v Resortu Stein!
Připravili jsme pro Vás různé varianty pobytových balíčků od romantiky, rodinných a dětských balíčků, po wellness, pobyty s koňmi a mnoho dalších…

 

více…

Pro rodiny

Resort Stein je perfektním místem pro strávení rodinné dovolené!
Nabízíme velké množství zábavy pro děti i dospělé. Můžete strávit příjemné odpoledne s vašimi dětmi v dětské mini ZOO a večer si pak udělat romantickou chvilku ve dvou a nechat se hýčkat našim wellness programem…

více…

Ekofarma, MINIZOO

Našich 30 ha obývá až 70 zvířátek ekofarmy a minizoo! Přijeďte je pozdravit a poznat.
U naší ekofarmy a minizoo má každý možnost přiblížit se na dosah mnoha tradičních i netradičních hospodářských zvířat a dozvědět se něco o jejich způsobu života a jejich potřebách.

více…

Svatby a oslavy

Toužíte prožít nejvýznamnější den ve vašem životě v netradičním stylu? Nebo uspořádat výjimečnou oslavu pro svoje nejbližší?
Obraťte se na Resort Stein! Protože Vaše požadavky, naše nápady a zkušenosti tvoří záruku Vaší spokojenosti a spokojenosti vašich přátel a rodiny!

více…
RESORT STEIN v Chebu hodnocení