Wellness

Koncept Country wellness

Spojení aktivit v okolní přírodě na zdravém česrtvém vzduchu s širokou nabídkou wellness procedur, ekofarmou a biogastronomií.

Moderní způsob života zahrnující regeneraci nejen těla, ale i duše. Každý občas potřebuje nabrat energii. Během relaxace se v těle uvolňuje svalové a psychické napětí. Dopřejte si blahodárné relaxační wellness služby našeho hotelu Stein a věnujte vašemu tělu i duši chvíle oddechu a luxusu.


Pivní lázně, bylinné, medové, květinové, čokoládové

Příjemná atmosféra v pivních, medových, bylinných či jiných aromatických koupelích v doprovodu relaxační hudby vám dodá novou energii a sílu. Tyto koupele jsou nejen velmi příjemné a uvolňující, ale také účinné.

Finská sauna

Finská sauna je horkovzdušná lázeň při teplotě vzduchu 75-90°C při velmi nízké relativní vlhkosti vzduchu 10-15%. Odstraňuje nečistoty z těla, a pomocí látkové výměny pomáhá očistit tělo od zplodin obsažených v potu.

Sauna Stein – danárium

Kombinace sauny a parní lázně. Teplota této sauny je mezi 45 a 65 stupni Celsia. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty ve finské sauně, pro astmatiky a ty, kdo mají problémy s dýchacími cestami. Mezi další blahodárné účinky patří také zlepšení pohyblivosti a zmírnění lehkých revmatických potíží.

Římská aroma lázeň

Pocení ve vodní páře s vonným koncentrátem při různých teplotách mezi 35° a 60°C. Vlhkost vzduchu je takřka 100%. Čistí kůži, uvolňuje nervy a svaly. Tento způsob lázně je vhodný především pro toho, kdo špatně snáší vysoké teploty v klasické sauně.

Whirlpool bazén

Masážní bazén s teplou vodou, kde na svaly působí proudy vody a bublinky vzduchu. Dochází k uvolnění svalů a ztuhlosti kloubů, rehabilitaci, relaxaci a regeneraci sil.

Relaxační místnost

Prostředí ve kterém se klade důraz na uvolnění. Závěrečný odpočinek a zklidnění organismu. blahodárný odpočinek po procedurách bude doplněn relaxačním pohledem do okolní přírody plné koní, oveček, lam a dalších členů naší ekofarmy.

Softbar

Nápoje – klidné prostředí

Masáže: sportovní a regenerační masáže

Slouží k osvěžení a urychlení odstraňování únavy a přispívají k lepší regeneraci svalového aparátu, brání zkracování svalů a zvyšují jejich elasticitu. Můžou být prováděny masáže celého těla nebo pouze určitých partií.

Masáže: sportovní, lávovými kameny, medové terapie, indická masáž hlavy, čokoterapie..

Terapeutická cvičení, rekondice

Na přání připravíme rekondiční cvičení pod vedením školených cvičitelů.

Venkovní bazén

Od května do září mohou naši hosté využít nabídku venkovního bazénu o rozmětrech cca 8x4 metry. Bazén není vyhřívaný, je s protiproudem, zastřešený plastovou střechou.